Monday, February 14, 2011

Ichikawa Yui

Name: Ichikawa Yui
Nickname: Yuinyan
Profession: Actress, singer and model
Birthdate: 1986-Feb-10
Birthplace: Tokyo, Japan
Height: 158cm
Star sign: Aquarius
Blood type: A
Talent agency: Ken-On
















Source: DramaWiki

9 comments:

nelly said...

comel !!

xkane said...

mmg comel... :D

najihah said...

okay, mukanya mcm Lisdawati pula

sentuhankutatapanmu said...

Huh! dhia suke pelakon jepun korea semua chomel n encem...wawawawaw...

xkane said...

@najihah clone lisdawati kot :D

sop said...

kurang comel.. huhuuh

Amira Naddia said...

ehh...knpe aku rase die tak cantek pon...

ArryCode said...

adui Sakit mato lei ado

blur88 said...

comel...

Jom baca dan komen post terbaru Blur Modified Profail Facebook